Ford Puma
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line|CAMERA|B&O|LED|LEER
Direct kopen, basisprijs: € 16.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.899,-
LEASEPRIJS: € 278,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.379,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line|CAMERA|B&O|LED|LEER |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.941 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-961-TF |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 91 kw / 124 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.273 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 18" lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor adaptief
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Bang & Olufsen Audio
- Carbon interieur accenten
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische transmissie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Keyless start
- Twee sleutels aanwezig
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler onderscheidend
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
- ASR